Přeskočit na hlavní obsah

Reels

KAREŠ ARCH v časopise The Black Tie

KAREŠ ARCH v časopise The Black Tie

Představení ateliéru KAREŠ ARCH nově v lifestyle magazínu The Black Tie. Tento magazín je určen výhradně pro klienty privátního bankovnictví @raiffeisenbank_cz, kteří se v něm dovídají o novinkách ze světa businessu či výjimečných lokalitách a projektech.

Realizace dvou vil od KAREŠ ARCH v okolí Ostravy

Realizace dvou vil od KAREŠ ARCH v okolí Ostravy

Stavební firma DESIGNOSTAV realizuje dvě vily na Ostravsku dle našeho návrhu. Domy jsou navrženy s odkazem na funkcionalistickou tradici, a to z pohledu architektonického řešení, tak i včetně vnitřního prostorového uspořádání dispozic. Důraz je kladen na otevřený společenský prostor, který reaguje a volně se prolíná s okolní pobytovou zahradou využívanou pro relaxaci majitelů domu.

Nová publikace s názvem Dům snů

Nová publikace s názvem Dům snů

Malý videoprůlet novou publikací s názvem Dům snů. Pro naše klienty jsme právě vytvořili tištěného průvodce interiéry. Jeho cílem je usnadnit orientaci v tématu – například to, v jaké fázi výstavby je třeba se nad otázkou interiéru zamýšlet. Nakoukněte s námi, jak se nám průvodce povedl.

Třetí ochutnávka od studia KAREŠ ARCH interiors

Třetí ochutnávka od studia KAREŠ ARCH interiors

Třetí dávka delikates od našeho interiérového studia KAREŠ ARCH interiors. Pokud jste ještě neměli příležitost, dopřejte si kompletní podívanou na novém webu www.karesinteriors.cz

Prohlídka soukromého wellness

Prohlídka soukromého wellness

Nakouknutí do soukromého wellness našeho klienta, které jste již měli možnost vidět na fotkách. Projekt KAREŠ ARCH. Stavba a videozáznam skvělý @orak_stav.

Druhá ochutnávka od studia KAREŠ ARCH interiors

Druhá ochutnávka od studia KAREŠ ARCH interiors

Další ochutnávka z nového webu našeho interiérového studia KAREŠ ARCH interiors.

KAREŠ ARCH interiors tvoří nejen interiéry domům z našeho ateliéru, ale nabízí své služby i separátně. Pokud se vám naše interiéry líbí a stylově zapadají do vašeho objektu, neváhejte nás kontaktovat.

Zrod interiérového studia KAREŠ ARCH interiors

Zrod interiérového studia KAREŠ ARCH interiors

Pro všechy, kteří mají rádi naše interiéry, máme novinku. Pod křídly ateliéru se zrodilo samostatné interiérové studio KAREŠ ARCH interiors. Práce kolegyň, které v něm samostatně tvoří, přímo navazuje na architektonickou fázi projektů a je tak pomyslným dokončením věty, kterou vyslovil ateliér KAREŠ ARCH interiors. Spolu s tím vznikla také samostatná webová stránka, na níž se můžete o novém projektu dovědět více. A samozřejmě si prohlédnout bohatou galerii námi realizovaných interiérů.

Zaujalo vás to? Tak nečekejte a podívejte se na www.karesinteriors.cz

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví!

video

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví!

Děkujeme vám za vaši přízeň v uplynulém roce! Ať už jste našimi klienty, zvažujete se jimi stát nebo nás sledujete čistě ze zájmu o dobrou architekturu. Budeme se snažit vás ani v následujícím roce nezklamat a dál dělat svou práci kvalitně a smysluplně.

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví! Přejeme vám, abyste strávili co nejvíce času v milé společnosti svých blízkých a neváhali si plnit své sny a cíle. Třeba v podobě vlastního krásného domu od nás.

Užili jsme si vánoční večírek

Užili jsme si vánoční večírek

Včera jsme si s ateliérem užili skvělý vánoční večírek. A nastalo zasloužené volno. Rýsovací pera, pravítka a kružítka jsme uložili do pracovních stolů a do ateliéru znovu vkročíme 3. ledna 2023, spolu s čerstvou energií a novými vizemi o architektuře.

Spouštíme nové stránky KAREŠ ARCH

Spouštíme nové stránky KAREŠ ARCH

V ateliéru jsme si nadělili vánoční dárek už dnes – nový web. Dočtete se na něm nejen o obsahu a principech naší tvorby. Ale samozřejmě nechybí spousta skvělých fotek a videí dosavadních realizací. Chcete-li se potěšit pohledem na to nejlepší z pera ateliéru KAREŠ ARCH, mrkněte na www.karesarch.cz

Příjemné setkání s klienty

Příjemné setkání s klienty

Děkujeme za příjemné setkání s klienty ve světelném studiu @mylight.cz Setkání bylo součástí tvorby návrhu interiéru jejich domu v Praze, pocházejícího taktéž z našeho ateliéru. Podvečerní čas jsme si zpříjemnili ochutnávkou španělských červených vín.

Několik záběrů z interiéru

Několik záběrů z interiéru

Několik záběrů atmosféry v ateliéru při předávání finální dokumentace klientovi před započetím stavby.