Přeskočit na hlavní obsah

Reels

Pokračujeme s projektem pro hvězdu MMA

Pokračujeme s projektem pro hvězdu MMA

šampiona UFC @jirkaprochazka. Takto vypadá konzultace projektu v ateliéru.

KAREŠ ARCH Moderní dům u borovicového háje

KAREŠ ARCH Moderní dům u borovicového háje

Moderní rodinný dům, tiché šumění borovicového háje a skvělá dostupnost do nedalekého města. Tato unikátní atriová vila je ztělesněním hodnot a filozofie našeho ateliéru KAREŠ ARCH: dům jako otevřená náruč v krajině, život v bezprostředním kontaktu s přírodou, exteriér proniká do interiéru skrze velké prosklené plochy.

KAREŠ ARCH v novém čísle časopisu DolceVita

KAREŠ ARCH v novém čísle časopisu DolceVita

Dokonalá symbióza v magazínu @dolcevitacz. Nezapomeňte si přibalit čtení o architektuře a designu na dovolenou!

KAREŠ ARCH na obálce časopisu Můj Dům

KAREŠ ARCH na obálce časopisu Můj Dům

Tip ke čtení na pláž: Nové číslo @mujdum_cz a jako hlavní téma chrudimská villa z pera KAREŠ ARCH. Přejeme pohodovou dovolenou! Za bezproblémovou realizaci děkujeme.

Křest publikace o úspěšných ženách

Křest publikace o úspěšných ženách

Pár momentů z pozvání na křest publikace o úspěšných ženách Next ženy 2023. Křest se pořádal v Museu Kampa a součástí byla soukromá prohlídka výstavy Ronyho Plesla. Mezi pozvanými nechyběla např. Danuše Nerudová, Tereza Maxová nebo Ivana Tykač.

Next ženy je dlouhodobý projekt advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS zaměřený na celosvětový trend přesunu bohatství do rukou žen, na ženské podnikání a investování.

Pondělní schůzka na výstavě L. Typlta

Pondělní schůzka na výstavě L. Typlta

V pondělí jsme se mezi schůzkami v Praze zastavili na výstavě našeho oblíbeného umělce @lubomir_typlt . Ten nám nejenže zajistil mimořádné otevření Villy Pellé (v pondělí je totiž standardně zavřeno, jak je v galeriích a muzeích zvykem), ale dokonce nás svou výstavou s názvem Levitace osobně provedl. Ještě jednou Lubomírovi děkujeme za nezapomenutelný zážitek!

Současné umění je nedílnou součástí naší architektonické tvorby a tak nás na výstavách a v galeriích můžete potkat častěji. Mít s sebou samotného autora jako průvodce a moci si o jeho díle osobně popovídat je ale něco, co se člověku jen tak nepoštěstí a čeho si velmi vážíme.

Rekonstrukce bytového domu

Rekonstrukce bytového domu

Citlivá rekonstrukce bytového domu s moderní nástavbou velkorysých mezonetových bytů v Ostravě.

Tuto studii jsme čerstvě předali do rukou našeho klienta. Tím není nikdo jiný než úspěšný fotbalový reprezentant Václav Svěrkoš. Velmi si vážíme možnosti tvořit takto zajímavý investiční projekt a těšíme se, až se původní činžovní dům obleče do námi střiženého zbrusu nového kabátu.

Dokončování návrhů interiéru vily v Praze

Dokončování návrhů interiéru vily v Praze

KAREŠ ARCH interiors by KAREŠ ARCH právě dokončuje návrhy interiéru vily v Praze. Tuto vilu jsme zároveň projektovali a v tuto chvíli je již ve výstavbě. Do obytné části domu jsme zvolili pastelové okrové tóny v kombinaci s podsvětlenou onyxovou stěnou.

Studie vily ve východních Čechách

Studie vily ve východních Čechách

Právě předaná studie vily ve východních Čechách. Jako obvykle klientovi nabízíme dvojí variantu fasády – bílou fasádu s dřevěným obkladem a tmavou stěrku v kombinaci lomový kámen. Kosý úhel domu uliční části respektuje ubíhající tvar pozemku a zároveň stavbě dodává dynamiku. Typické pro náš rukopis je konzolovitě vystouplé obytné podlaží s terasou, které zakrývá stání pro dva osobní vozy, včetně vjezdu do garáže.

Rozhovor s Martinem Karešem

Rozhovor s Martinem Karešem

Přečtěte si rozhovor s vůdčí osobností našeho ateliéru Martinem Karešem v magazínu @Estate.cz Co dalšího se v květnovém vydání dočtete:

Jak chce největší český developer rozhýbat trh s byty.

Jaký potenciál skutečně mají brownfieldy.

Jak dopadla rekonstrukce lodního nádraží Gare Maritime v Belgii.

A mnoho dalších zajímavostí.

Garáž se sbírkou luxusních aut

Garáž se sbírkou luxusních aut

Prohlédněte si interiéry garáže se sbírkou luxusních aut, kterou jsme vám ve čtvrtek představili z exteriéru. Klient má i tentokrát na výběr ze dvou variant: A) Prosvětlený napínaný strop v kombinaci s pohledovým betonem, s osvětlením ve tvaru včelích pláství. B) Zrcadlové stěny v kombinaci s podsvětleným dřevěným ebenovým obkladem. Která varianta by podle vašeho názoru měla být vítězná? Neváhejte a komentujte.

Vizualizace našich hotových studií

Vizualizace našich hotových studií

Další ochutnávky nově updatovaného webu karesarch.cz Prohlédněte si fotografie realizovaných staveb a vizualizace našich hotových studií…