Přeskočit na hlavní obsah

Reels

Garáž se sbírkou luxusních aut

Garáž se sbírkou luxusních aut

Prohlédněte si interiéry garáže se sbírkou luxusních aut, kterou jsme vám ve čtvrtek představili z exteriéru. Klient má i tentokrát na výběr ze dvou variant: A) Prosvětlený napínaný strop v kombinaci s pohledovým betonem, s osvětlením ve tvaru včelích pláství. B) Zrcadlové stěny v kombinaci s podsvětleným dřevěným ebenovým obkladem. Která varianta by podle vašeho názoru měla být vítězná? Neváhejte a komentujte.

Vizualizace našich hotových studií

Vizualizace našich hotových studií

Další ochutnávky nově updatovaného webu karesarch.cz Prohlédněte si fotografie realizovaných staveb a vizualizace našich hotových studií…

KAREŠ ARCH v časopise The Black Tie

KAREŠ ARCH v časopise The Black Tie

Představení ateliéru KAREŠ ARCH nově v lifestyle magazínu The Black Tie. Tento magazín je určen výhradně pro klienty privátního bankovnictví @raiffeisenbank_cz, kteří se v něm dovídají o novinkách ze světa businessu či výjimečných lokalitách a projektech.

Realizace dvou vil od KAREŠ ARCH v okolí Ostravy

Realizace dvou vil od KAREŠ ARCH v okolí Ostravy

Stavební firma DESIGNOSTAV realizuje dvě vily na Ostravsku dle našeho návrhu. Domy jsou navrženy s odkazem na funkcionalistickou tradici, a to z pohledu architektonického řešení, tak i včetně vnitřního prostorového uspořádání dispozic. Důraz je kladen na otevřený společenský prostor, který reaguje a volně se prolíná s okolní pobytovou zahradou využívanou pro relaxaci majitelů domu.

Nová publikace s názvem Dům snů

Nová publikace s názvem Dům snů

Malý videoprůlet novou publikací s názvem Dům snů. Pro naše klienty jsme právě vytvořili tištěného průvodce interiéry. Jeho cílem je usnadnit orientaci v tématu – například to, v jaké fázi výstavby je třeba se nad otázkou interiéru zamýšlet. Nakoukněte s námi, jak se nám průvodce povedl.

Třetí ochutnávka od studia EGO DESIGN

Třetí ochutnávka od studia EGO DESIGN

Třetí dávka delikates od našeho interiérového studia EGO DESIGN. Pokud jste ještě neměli příležitost, dopřejte si kompletní podívanou na novém webu www.byegodesign.cz

Prohlídka soukromého wellness

Prohlídka soukromého wellness

Nakouknutí do soukromého wellness našeho klienta, které jste již měli možnost vidět na fotkách. Projekt KAREŠ ARCH. Stavba a videozáznam skvělý @orak_stav.

Druhá ochutnávka od studia EGO DESIGN

Druhá ochutnávka od studia EGO DESIGN

Další ochutnávka z nového webu našeho interiérového studia EGO Design.

EGO Design tvoří nejen interiéry domům z našeho ateliéru, ale nabízí své služby i separátně. Pokud se vám naše interiéry líbí a stylově zapadají do vašeho objektu, neváhejte nás kontaktovat.

Zrod interiérového studia EGO DESIGN

Zrod interiérového studia EGO DESIGN

Pro všechy, kteří mají rádi naše interiéry, máme novinku. Pod křídly ateliéru se zrodilo samostatné interiérové studio s jemně provokativním názvem EGO DESIGN. Práce kolegyň, které v něm samostatně tvoří, přímo navazuje na architektonickou fázi projektů a je tak pomyslným dokončením věty, kterou vyslovil ateliér KAREŠ ARCH. Spolu s tím vznikla také samostatná webová stránka, na níž se můžete o novém projektu dovědět více. A samozřejmě si prohlédnout bohatou galerii námi realizovaných interiérů.

Zaujalo vás to? Tak nečekejte a podívejte se na www.byegodesign.cz

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví!

video

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví!

Děkujeme vám za vaši přízeň v uplynulém roce! Ať už jste našimi klienty, zvažujete se jimi stát nebo nás sledujete čistě ze zájmu o dobrou architekturu. Budeme se snažit vás ani v následujícím roce nezklamat a dál dělat svou práci kvalitně a smysluplně.

Užijte si rok 2023 úspěšně a ve zdraví! Přejeme vám, abyste strávili co nejvíce času v milé společnosti svých blízkých a neváhali si plnit své sny a cíle. Třeba v podobě vlastního krásného domu od nás.

Užili jsme si vánoční večírek

Užili jsme si vánoční večírek

Včera jsme si s ateliérem užili skvělý vánoční večírek. A nastalo zasloužené volno. Rýsovací pera, pravítka a kružítka jsme uložili do pracovních stolů a do ateliéru znovu vkročíme 3. ledna 2023, spolu s čerstvou energií a novými vizemi o architektuře.

Spouštíme nové stránky KAREŠ ARCH

Spouštíme nové stránky KAREŠ ARCH

V ateliéru jsme si nadělili vánoční dárek už dnes – nový web. Dočtete se na něm nejen o obsahu a principech naší tvorby. Ale samozřejmě nechybí spousta skvělých fotek a videí dosavadních realizací. Chcete-li se potěšit pohledem na to nejlepší z pera ateliéru KAREŠ ARCH, mrkněte na www.karesarch.cz